X

Yazar: 12 Mayıs 2016

Web Tasarımı Yaptırmak İzmir

Oysaki, İzmir Webim, aşağıda detayları ile açıklayacağımız üzere, almış olduğunu 1.600,00-TL maaş ile hem kendi evini geçindirip hem de annesine yardım etmesi mümkün olmayıp aksine İzmir Webimin annesi her türlü ev ihtiyaçlarına yardımcı olmuş, İzmir Web çalıştığı için müşterek çocuğun bakımını üstlenmiş ve İzmir Webimin müşterek konutta oturduğu süre boyunca bir çok market alışverişini yapmıştır. Oysaki İzmir Web Tasarım davanın davacısı/davalının kredi kartları kız kardeşinde durmakta olup, kız kardeşi bu kredi kartlarından kendisine, ailesine ve çocuklarına alışveriş yapmaktadır. Esasen; İzmir Web Tasarım davanın davacısı/davalı, artık ayrı bir yuvası, evi olduğunu ve bakmakla yükümlü olduğu bir ailesi/çocuğu olduğunu maalesef ki anlayamamış ve ailesine olan maddi yardımlarını bekarken ettiği gibi azaltmadan yapmaya devam etmiş, evini geçindirmek yükümlülüğünü Medeni Kanunun amir hükümlerinin aksine İzmir Webin üzerine yıkmıştır. Bu durum, her evlilikte olduğu gibi, tarafların Web Tasarımı Yaptırmak evliliklerinde de elbette doğal ve haklı olarak sorun teşkil etmiş,  Sayın Mahkemenizin de takdir edeceği üzere, İzmir Webimin ve ailesinin aşırı verici ve yardımsever tavrına karşı Davalı taraf ve ailesinin bu maddiyat beklentisi ve İzmir Web Tasarım davanın davacısı/davalı tarafın bu durumu İzmir Webime zorla/hakaretvari ifadelerle/küçük düşürerek kabul ettirme çabası evlilik birliğinin bitmesine neden olan nedenlerden biri olmuştur.

 

İzmir Webim, evlilik birliği boyunca, evin tüm ihtiyaçlarını bir başına ve annesinin yardımları ile sağlamış, İzmir Web Tasarım davanın davacısı/davalı taraf ise evin geçimine  ortak olmamış, sanki hala bekarmışcasına kendi hayatını bencilce sürdürmüştür. İzmir Webim bir Pazar günü eşinden müşterek çocuğun sütü bittiğini ve gidip almasını rica etmesine rağmen eşi gidip çocuğuna bir süt dahi almamıştır. İzmir Webim, henüz müşterek çocuklarına hamileyken dahi, karnı burnunda pazar, market alışverişini yapmış, eşyaların ağırlığı ve hamile olduğunu söyleyerek arabasıyla kendisini almasını eşinden rica etmiş ancak her defasında eşinden red cevabı almış ve pazaryerinden evine kadar eşyaları elinde taşımıştır. Yani, evlilik birliği, İzmir Web Tasarım davanın davacısı/davalı açısından hiçbir zaman müşterek olmamış, İzmir Webim ile evlilik birliğinin sorumluluklarını paylaşmamış, evliliğin tüm yükünü İzmir Webim bir başına göğüslemiştir.

 

4. İzmir Web Tasarım davada davacı-davalı taraf dava dilekçesinde, tarafların Web Tasarımı Yaptırmakhayatlarının İzmir Webimin kusurlu davranışları ile engellendiğini, İzmir Webimin   İzmir Web Tasarım davada davacı-davalı tarafa kendisini istemediğini, cinsel olarak hoşlanmadığını, yorgunluk, baş ağrısı, hastalık gibi bahanelerle cinsel yaklaşımda bulunmayı reddettiğini  iddia etmektedir. Ancak, malum olduğu üzere, evlilik, ancak, her iki tarafında müşterek katkıları, özverileri, olumlu girişimleri ve sevgi, saygı ile yürüyen bir kurum olup, bunlardan bir ya da bir kaçının eksik olmasının evliliklerin sonlanmasına neden olduğu açıktır. İşbu davada da, iddiaları kabul anlamına gelmemek kaydıyla, sık sık İzmir Webimi aşağılayan, hakaret eden, üstüne yürüyen, tartışma çıkaran davalı tarafın, bunları yaptığının aynı gecesi dahi İzmir Webim ile cinsel olarak birlikte olmak istemesi elbetteki kabul edilebilir bir durum değildir. Zira, İzmir Webim, karşı taraftan hiçbir zaman güzel bir söz duymamış, kendisi de çalışan bir eş olmasına rağmen müşterek konutun tüm işini, bakımını, alışverişini, temizliğini bir başına yapmış, çocuğu ile kendisi ilgilenmiş, karşı taraftan yardım görmemiştir. İzmir Web Tasarım davanın davacısı/davalı taraf ise, evliliğin başından bu yana, işten  döndükten sonra misafir odasında vakit geçirmiş, İzmir Webim ise yemek/bulaşık/evin temizliği/çocuğun bakımı/yemeği/banyosu/uykusu gibi işlerden arta kalan zaman olursa salonda oturmuş, Web Tasarımı Yaptırmak yani taraflar aynı yatağa girene kadar biraraya bile gelmemişlerdir. Davalı Eş, aynı yatağa girinceye kadar eşi ile vakit geçirmemeye azami özen göstermiş, İzmir Web ile başbaşa vakit geçirmek için hiçbir girişimde bulunmamış, İzmir Webimin bu yöndeki çabalarını da görmezden gelmiş ve reddetmiştir. Kısacası, İzmir Webime adeta bir hizmetçi gibi davranan, güzel bir söz söylemeyen, hiçbir konuda kendisine yardımcı olmayan, tüm hizmeti İzmir Webimden bekleyen, baş başa vakit geçirmeyen hatta geçirmemeye özen gösteren karşı tarafın, gece yatağa girdiklerinde İzmir Webimden bir takım beklentilerinin olması bir kadın için  Web Tasarımı Yaptırmak yaşanabilecek en ağır ve en üzücü durumlardan biridir