X

Yazar: 27 Mart 2020

Web Tasarımı Kursları için En İyi Online Platformlar

Bloc

Hızla online web geliştirme dünyasında başarı merdivenleri tırmanmaya mı arıyorsunuz? Dünyanın dört bir yanından gelen kalkınma meraklıları için nihai kodlama çılgınlığı Bootcamp Bloc’tan başka bir yere bakmayın.

Kurslarını öğretici videolara temel alan diğer öğrenme platformlarının aksine, Bloc kitleleri eğitmek için farklı bir yaklaşım benimser. Videoların yanı sıra öğrencilerine yazılı belgeler ve e-kitaplar gibi diğer öğrenme materyalleri de sunmaktadır. Bloc ayrıca öğrencilerin gerekli tüm destek ve rehberlik için bir mentor ile bağlantı kurmalarına izin verir. Bunlar sadece öğrenci olarak alabileceğiniz normal kurslar değildir; onlar iyi yapılandırılmış ve hafif yürekli değil. Uzman bir web tasarımcısı ve geliştiricisi olmak için son derece motive ve hevesli bir bireyseniz, Bloc doğru yer. Pazarın geri kalanına kıyasla ceplerde biraz daha ağırdır ve bir kurs için yaklaşık 7500 dolar şarj eder. Ama kurs bittikten sonra, olağanüstü çıkacaksınız.

Bloc’ta değerlendirmeler sadece bir sınav için görünmekten farklıdır. Gerçek zamanlı bir uzmanın sizi değerlendirebilmesi için bir web kamerası bağlantısına ihtiyacınız olacaktır.

TreeHouse

2011 yılında kurulan Team TreeHouse, İnternet’teki en iyi çevrimiçi öğrenme platformlarından biridir. Dünyanın en tanınmış web tasarımcılarından Ryan Carson tarafından yaratıldı. Platformda yaklaşık 300 farklı video tabanlı eğitim kursu bulunmaktadır. Web tasarımı ve geliştirme alanında çeşitli kurslar bulacaksınız. Ayrıca, bu kurslar başlangıçtan ileri seviyeye kadar olan dersleri çalıştıran üç farklı kategoride sınıflandırılır.

Her video, öğrenme sürecini çok daha ilginç hale getiren yüksek kaliteli bir profesyonel çekimdir. Platformla ilgili en iyi şey, her şeyin değişen pazarla uyumlu olarak güncellenmesidir.

Takım ağaç evi de ödüllendirici bir metodoloji takip ediyor. Bu, her video izlemeyi tamamladığınızda farklı testler ve değerlendirmeler denemeniz gerektiği anlamına gelir. Bu sınavları başarıyla tamamladığınızda, daha sonra farklı sosyal medya profillerinde gösterebileceğiniz bir rozet kazanırsınız.

Bu ödüller, motivasyonunuzu gerçekten bir çentik kadar artırabilir. Sadece Netflix’te şovları izlemeye devam eden veya günün her saati ödül kazanan çevrimiçi bir oyun oynayan biri bunu gerçekten anlayabilir.

Ayrıca, bu ödülleri almak ve daha sonra istediğiniz sosyal medya profilinde yayınlamak başarıya yeni kapılar açacaktır. Takım ağaç evinde, yedi günlük ücretsiz deneme sürümüyle başlayıp aylık abonelik için ayda 20 £ ödersiniz.

PluralSight

PluralSight sadece başka bir çevrimiçi eğitim platformu değildir. Bazı ilginç yüksek kaliteli video eğitimi kursları sunan türden bir platformdur. PluralSight’ta web tasarım kursları ve web geliştirme kursları da dahil olmak üzere bir dizi konuyu kapsayan videolar bulabilirsiniz. Ve PluralSight ile ilgili en iyi şey, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar uzanan kursları kapsamasıdır.

PluralSight’ı piyasadaki diğer eğitim platformlarına kıyasla benzersiz kılan nedir?

PluralSight, beceri düzeyinizi sadece birkaç dakika içinde test etmeyi vaat eden “PluralSight IQ” testi sunuyor. Kayıp hissettiğinizde veya bir yönünüz yoksa, müşteri desteği her zaman 7/24 destek sunmaya hazırdır. Ayrıca, PluralSight ile ilgili en şaşırtıcı şey, bu kursları indirip daha sonra kullanmak üzere kaydedebilmenizdir. PluralSight çevrimdışı görüntülemeye izin verir ve abonelik tabanlı bir model üzerinde çalışır.

PluralSight ayda 35 $ ‘dan başlar ve yılda toplam 229 $ tutarındadır.

CareerFoundry

CareerFoundry temelde bir web geliştirme öğrenme platformudur, ancak müşterileri ikna etmek için gerçekten ilginç bazı UI / UX Tasarım kurslarına sahiptir. Platformlarına gelen bireylere tamamen benzersiz bir öğrenme deneyimi sunuyorlar. CareerFoundry’ta UX tasarım kursuna katılmayı seçen öğrenciler, gerçek dünya senaryolarında uygulanabilecek sektördeki en iyi uygulamalarda çok yetenekli olacaklardır.

Ayrıca öğrencilerin bir UX tasarımını nasıl tersine çevireceklerini ve boşlukları nasıl tespit edeceklerini öğrenmelerine yardımcı olurlar. Bireyin, küçük bir UI Tasarımcısı olarak kolayca işe alınabilmesi için yeterli becerileri geliştirmesini sağlayacaktır.

Hevesli öğrencilere hizmet etmek için tasarlanan müfredatlar, tasarım alanındaki en son araçlardan bazıları hakkında bilgi içerir. Danışmanlar, Sketch & Visual Website Optimizer (VWO) kullanarak dünyayı eğitiyor. Kurs başarılı bir şekilde tamamlandığında, öğrenciler kendi pazarlanabilir profilini oluşturacaklardır. CareerFoundry ile sorunlara çözüm uygulama seçeneğini kazanırsınız.

Aylık aylık £ 400 tutarında bir abonelik planı seçebilir veya yıllık bir program için tek seferlik tek seferlik 3324 £ tutarında tek bir ödeme yapabilirsiniz.

Teachable

Tıpkı Udemy’de kendi rotanızı oluşturma seçeneğiniz gibi Teachable, çevrimiçi bir kitle oluşturmanıza yardımcı olan anlayışlı bir kurs oluşturma platformudur. Öğretilebilir hakkında en iyi şey, dersinizi daha etkileşimli hale getirmek için derin düzeyde özelleştirme sunmasıdır. Ayrıca, daha sonra dünyaya gönderebileceğiniz satış dostu web sitesi sayfaları oluşturmanıza olanak tanır. Tasarlanan satış web sayfalarından memnun kalmamanız durumunda, Power Editor aracını kullanarak her zaman kod etrafında ince ayar yapabilirsiniz.

Udemy’de, yüklediğiniz her kurs için 12 $ ‘lık sabit bir fiyatınız var. Ancak, Teachable’da durum böyle değil. Bu çevrimiçi öğrenme platformuyla, tek seferlik bir ödeme planı veya abonelik tabanlı bir modelde çalışan bir ödeme planı arasında seçim yapabilirsiniz. Bir kez ayarlandıktan sonra, kupon kodları tasarlayın ve çok daha az fiyata satmaya başlayın. Ayrıca, öğrencilerin geri bildirimlerini toplayabilir ve geliştirebilirsiniz.

Temelde web sitesi tasarımı veya geliştirmeyi öğrenmek için en iyi yer değildir, ancak ilgili alanınızla ilgili öğretilebilir birden fazla kurs bulabilirsiniz. Sadece web tasarım ve geliştirme ile ilgili kursları arayın ve eminim birçok ilginç ve bilgilendirici kurs bulacaksınız. Öğretilebilirlik için temel plan ayda 39 $ ‘dan başlar. Özel bir alan adı, e-posta, satış ortaklığı pazarlaması, kupon kodları vb.

EndNote

Pazarlama uzmanı olmak istiyorsanız MBA programına katılıyorsunuz. Doktor olmak istiyorsanız, memleketinizdeki en iyi tıp üniversitesine katılabilirsiniz. Peki web tasarımı ve geliştirme üzerine çalışmak istediğinizde ne olur? Belirli bir dereceye kadar, Üniversiteler öğrencilerini temel seviye programlama ve web tasarımının temelleri konusunda eğitir, ancak becerilerinizi geliştirmek için hala çevrimiçi bir platforma ihtiyacınız vardır.

Tanınan bir enstitüden profesyonel olarak ileri bir derece almak için büyük miktarda para ödemek zorundasınız veya her zaman bu çevrimiçi kurslardan parayla bütçeyle eğitim alabilirsiniz.