X

Yazar: 12 Mart 2020

İzmir Web Sitesine Mi İhtiyacınız Var?

İzmir web sitesi ihtiyacınız olan tek pazarlama aracıdır. Tüm dijital pazarlama çabalarınız, potansiyel trafiği web sitenize yönlendirir ve potansiyel müşterilere dönüştürür. Potansiyel bir müşteri, web sitenize ne kadar süre bağlı olduklarına bağlı olarak ürün veya hizmetlerinizi satın almaya karar verir. Bir web sitesi kullanıcı dostu, hızlı ve modaya uygunsa, daha fazla müşteri dönüştürülür. Bir web sitesinin belirli bir ömrü vardır. Web sitesi bu sınırı aştığında, yeni bir web sitesine sahip olma zamanı.

İzmir Web Sitesine Mi İhtiyacınız Var?

İzmir Web Sitesine Mi İhtiyacınız Var?

Yeni bir web sitesine sahip olmanın nedenleri:

Web sitenizin tasarımı duyarlı mı?

Duyarlı bir web sitesi tüm ekran boyutlarında en uygun şekilde görüntülenir: telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar vb. Kullanıcılar web sitelerine farklı cihazlardan eriştiğinden, sitenin herhangi bir cihazdan kolayca erişilebilir ve kullanıcı dostu olması zorunludur. Google’ın organik aramasında yalnızca mobil cihazlara uygun web siteleri gösterilir.

Güncellemede sorun mu yaşıyorsunuz?

Herhangi bir özelliği güncellemek veya eklemek veya web sitenizi güncellemek web sitesi geliştiricilerinize uzun saatler ve uzun çağrılar mı alıyor? Ardından web siteniz potansiyel potansiyel müşterilerin ve Google’ın lehine bir şey kaybediyor. Geliştiricinizden ana sayfaya fotoğraf eklemek, yeni içerik eklemek, ürün ve hizmet eklemek ve kaldırmak vb. gibi web sitesi güncellemeleri yapmak için eklentiler eklemesini isteyin. Google yeni, kaliteli ve yeni içerikleri tercih eder. Bu nedenle geliştiricinizden web sitenizin güncellenmesini kolaylaştırmasını isteyin.

Müşteri bulmada sorun yaşıyorsunuz

Web sitenizde artık çalışmayan özellikler olabilir. Web sitenizi elden geçirmenin zamanı geldi. Teknoloji her saniye değişiyor. Dört yıl önce kullandığınız en son teknoloji şu anda çalışmıyor olabilir. Bu nedenle web sitesinin güvenlik sorunları olmadan sorunsuz bir şekilde çalışması için web sitenizin CMS ve eklentilerini güncel tutmak önemlidir. eski eklentiler, web sitenize kötü amaçlı yazılım saldırılarının yoludur. Değerli zaman çözme güvenlik sorunları harcamak ve istemciler ve iş kaçırmak istemezsiniz.

Size uygun mu?

Web sitenizi güncel ve modaya uygun tutmak bir zorunluluktur. Web sitesi artık işletmenizin neyi temsil ettiğini göstermeyebilir. Bazen rakibinizin web sitesini elden geçirmiş olması gerekir. Bu nedenle, işletmenizi temsil eden yeni yenilenmiş bir web sitesinin zamanı geldi.