X

Yazar: 25 Mart 2020

Web Tasarımı Kursları için En İyi Online Platformlar

Öğrenmenin asla durmadığı bir meslek varsa, web sitesi tasarımının her daim arenasıdır. İster başlangıç ​​seviyesinde bir öğrenci olun ister profesyonel bir Londra web tasarım uzmanı olun, önemli değil. Kendinizi sahada mükemmelleştirmek ve rekabetin üstünde kalmak istediğiniz sürece, öğrenmeyi asla bırakmazsınız.

Bence iki somut neden var.

Birincisi, tasarım dünyası gelip giden eğilimlerin adil payını gördüğü için. Sürekli değişiyorsunuz. Ocak ayında kalça eğilimi ne olabilir Şubat ayında modası geçmiş olabilir!

İkincisi, birkaç yeni ortaya çıkan teknoloji var ve her birinin tamamen farklı bir görünüm ve his veren bir web veya mobil varlığı var. Tasarım söz konusu olduğunda, dahil olan birkaç faktör vardır, en yaygın olarak ele alınan platform UI / UX’dir.

Bu nedenle, bir tasarım meraklısı olarak, piyasadaki en son trendlerin üstünde kalmanız önemlidir.

Bu nedenle, aşağıdaki iki noktayı aklınızda bulundurun, araştırmamı yaptım ve en iyi çevrimiçi öğrenme platformlarından bazılarını buldum. Bu platformlar, web tasarımında bazı ilginç temel ve ileri düzey kurslar sunabilir. Ve en iyi yanı, bu platformların sürekli olarak en son bilgilerle güncellenmesidir.

Peki, bu web tasarım kursları hakkında bilgi edinmek ister misiniz?

Kendinizi aydınlatmanın zamanı geldi.

Web Tasarımı Kursları için En İyi Online Platformlar

Web Tasarımı Kursları için En İyi Online Platformlar

LinkedIn Learning

Daha önce Lynda.com olarak bilinen LinkedIn Learning, İnternet’teki en büyük çevrimiçi öğrenme platformlarından biridir. Bireylerin yaratıcılıklarının yanı sıra iş zekasını geliştirmelerine yardımcı olabilecek çok çeşitli ilginç kurslara sahiptir. Birçok farklı kurs arasında LinkedIn Learning, hevesli öğrenciler için en iyi başlangıç ​​ve ileri seviye web tasarım kurslarından bazılarına sahiptir. LinkedIn Learning hakkında en iyi şeylerden biri, Londra’daki python programlama kursu da dahil olmak üzere çok çeşitli kurslarda yüksek kaliteli videolar sunmasıdır. Platform, kalitenin yanı sıra, daha önce izlediğiniz videolarla ilgili diğer kursları izlemenizi önerecek şekilde tasarlanmıştır.

Örneğin, Photoshop’ta bir kurs izliyorsanız, LinkedIn Learning, gereksiniminizle ilgili tüm ilgili eğitim içeriğini kazacak ve feed’inizi buna göre konumlandıracaktır.

Ayrıca, platformu kullanarak yeni bir beceri öğrendiğinizde, otomatik olarak LinkedIn hesabınıza ekler.

Udemy

Abonelik modelinin büyük bir hayranı değil, değil mi? Her ay bir platforma belirli bir miktar ödemek için cebinizde ağır mıdır? Endişelenme! Udemy nihai öğrenme çözümünüz olabilir.

Udemy platformu yalnızca web tasarım kursları ve kodlama kursları öğrenmekle ilgilendiğiniz kurs için ödeme yapmanızı sağlar. Tek seferlik bir yatırım olacak, ancak kursu bir ömür boyu satın alacak ve her yerden erişebileceksiniz.

LinkedIn Learning / Lynda.com gibi abonelik tabanlı kurs platformlarının, platformda canlı olarak gönderilmeden önce yayınlanan her ders materyalinden geçen uygun bir küratöre sahip olduğunu unutmayın. Oysa Udemy’de, diğer herkes eğitmen olmak ve şansını bir eğitmen olmak için denemek için bir eğitmen olabilir ve derslerini gönderebilir. Kurslar satın alma modeli başına bir ödeme izlediğinden, kurslarını çevrimiçi olarak yayınlayan insanlar pasif bir kazanç kaynağını stabilize edebilir.

Ancak korkmayın, web sitesi hangi kursların satın almaya değer olduğunu hızlı bir şekilde değerlendirmenizi sağlayan bir müşteri inceleme seçeneği sunar. Ve bir kursun ortalama maliyeti 11,99 £ civarında, eğitime biraz bütçe yatırmak da kötü bir seçenek gibi görünmüyor.

Udacity

Udacity 2011 yılında piyasaya sürüldüğünde, asıl odak noktası üniversite tarzı tam kursları kapsamaktı. Ancak daha sonra, eğitim modelini değiştirdi ve kullanıcılara daha fazla mesleki eğitim fırsatı sunmaya başladı. Bu web tasarım kursları “Nanodegrees” olarak etiketlendi.

Nano derece programlarının kurslardan farkı nedir?

Temel olarak Udacity’yi tamamen yeni bir seviyeye taşıyorlar. Bu web tasarım ve geliştirme kursları, öğrenciyi adım adım ilerleyerek kendi projelerini oluşturabilecek şekilde tasarlanmıştır. Udacity ile ilgili bir başka harika şey, her ders için zorlanmadan öğrenmenizi sağlayan belirli zamanlar olmasıdır.

Uzun süredir öğrenen biriyseniz, Udacity herkes için tek adres olabilir. Büyük ölçüde uzmanlık becerilerini eğitmeye odaklanır ve teknoloji endüstrisindeki insanların kariyerlerinde daha yüksek seviyelere ulaşmalarına yardımcı olur. Web tasarımıyla ilişkili veya AI / Makine Öğrenimi kavramlarını kapsamak isteyen biriyseniz veya belki de Londra’da iyi bir python kursu arayan tam kapsamlı bir geliştiriciyseniz, Udacity, ilgili veritabanında sadece sen. Ne bekliyorsun? Kaydol.