X

Yazar: 31 Mart 2020

Web Tasarım Hedefleri

Web tasarımındaki hedeflerimiz
Her gün binlerce insanın ziyaret ettiği çeşitli boyutlarda web siteleri tasarlama konusundaki yılların deneyimiyle, insanların teknolojiyle günlük olarak nasıl etkileşimde bulundukları hakkında değerli bilgiler edindik. Güzel web sitesi tasarımı ve sorunsuz kullanıcı deneyiminin bu kombinasyonu sayesinde, her açıdan yönetilebilirliği korurken, etkileyici bir görsel ve fonksiyonel basitlik yaratıyoruz.

Web Tasarım Hedefleri

Web Tasarım Hedefleri

Duyarlı web tasarımı

Tüm web sitelerimiz duyarlı web tasarımı göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur. Duyarlı web siteleri, görüntülendikleri ekrana sığar. Trafiğin% 75’i cep telefonlarında gerçekleştiğinden, duyarlı bir web sitesine sahip olmamanız, internet potansiyelinizin çoğunu kaybetmek anlamına gelir. Duyarlı web tasarımı tüm web sitelerimizde uygulanmaktadır ve başarılı bir mobil stratejinin kritik bir bileşenidir.

İş hedeflerinize odaklanan web tasarımı

Web tasarımı, her ziyaretçinin bir işletme hakkındaki ilk izlenimini etkiler. Bu nedenle çalışmalarımız, üstün kullanıcı deneyimini işimizin önemli bir odak noktası olarak tutarken, en iyi nesnel tabanlı web tasarım uygulamaları tarafından yönlendirilmektedir.