T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Kurumsal Tasarım ve Afiş Banner Çalışmaları

Tepe Home

Tepe Home Tasarım ve Kurumsal Kimlik Hizmeti

Tepe Home

TCDD Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları

TCDD Tasarım ve Afiş Banner Çalışmaları

Vadi İstanbul

Artas Grubu Vadi İstanbul Projesi Web Tasarım ve Afiş Tasarım Hizmeti

Vadi İstanbul

Avrupa Konutları

Avrupa Konutları Web Tasarım ve Afiş Tasarım Hizmeti

Avrupa Konutları

Artas Grubu

Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan ARTAŞ Grubu sektördeki 40 yıla yakın bilgi ve birikimini, Türkiye’nin günden güne büyüyüp güçlenen siyasi ve ekonomik atılım gücüyle birleştirip, çağdaş ve modern bir yaşama doğru yükseltme hedefine emin adımlarla yürüyor. Grup; başlıca faaliyet alanı olarak gayrimenkul geliştirme, perakende ve turizm sektörlerini kendine temel sektörler olarak belirlemiştir.

Artas Grubu

Tepe İnşaat

Tepe İnşaat Tasarım Hizmeti

Tepe İnşaat

Türkiye Belediyeler Birliği

Türkiye Belediyeler Birliği Tasarım ve Kurumsal Kimlik Hizmeti

Brand Who

We started our adventure on Dec the 20th 2012 with no certainty of what tomorrow will be. Going against rules and limits is what make us feeling alive.This is the spirit of BRAND WHO.
A project and a journey about clothes and values.
Independent, cool and a step ahead from the crowd, respecting everyone but proceeding on his own direction. Challenging copyrights and mysterious symbols are our way to communicate. Printed graphics is the way to say to the world who BRAND WHO is. Focusing on the time we’re living, we pay attention to every single moment and detail translating our ideas into what we wear every day.

Brand Who

İGA İTÜ Proje

İGA - İstanbul Yeni Havalimanı’nın ana sponsorluğunda İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ)’nün desteği ile İstanbul’da her yaştan lise öğrencisinin katılabileceği İGA – İstanbul Liselararası Model Uçak Yarışması’nın genel olarak amacı; öğrenciler nezdinde İstanbul Yeni Havalimanı Projesi ve havacılık sektörüne ilişkin farkındalığın arttırılmasıdır. Yarışmanın özel amacı ise İstanbul’da yaşayan lise öğrencilerinin İstanbul Yeni Havalimanı ile önemi artacak havacılık sektörüne ilgilerini artırarak bu sektörde yetişmiş ve kaliteli işgücüne katkı sağlamaktır. Yarışmaya İstanbul genelindeki tüm resmi ve özel okul öğrencileri katılabilecektir.

İGA İTÜ Proje

Goose

Goose, Noor Mimarlık Tekstil San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. markasıdır. Üretimine 1997 yılında kız çocuklarının “hayal ettikleri gibi” giyinebilmelerine yardımcı olmak üzere, kıyafetler tasarlamak, üretmek ve dünya’nın çeşitli ülkelerinde pazarlamak üzere kuruldu...

Büro Malzeme

1994 senesinden itibaren sektörde aktif olarak çalışan Yöneliş Bilgisayar, müşteri portföyünde bulunan 700’den fazla kurumsal firma ve 2000’i aşkın bayi kanalı ile Türkiye’nin kartuş, toner ve donanım alanında önde gelen, güvenilir şirketlerindendir.

Büro Malzeme

Gayrimenkul Analiz

Gayrimenkul almadan önce mutlaka bakmaısınız Gayrimenkul Analiz

Gayrimenkul Analiz

Emlak Rotası

Emlak Rotası’nı Yakından Tanıyın

Emlak Rotası

Salon İKSV

Salon İKSV İstanbul Kültür Sanat Vakfı

Salon İKSV

TTM Makine

TTM Makine, 2000'li yılların başında 40 yıllık tecrübesini kurumsal imalatçıya dönüştürerek Türk tekstilinin ihtiyaç duyduğu %100 yerli yuvarlak örgü makinelerini Türkiye'de üretmeye başladı. Ve bu alanda ülkemizin ilk üreticisidir, Niğde Organize Sanayi Bölgesi'ndeki modern tesislerinde deneyimli kadrosuyla üretim yapan TTM Makine ürün çeşitliliğini günden güne artırmaktadır. Sahip olduğu ileri teknolojiyi geçmişten gelen deneyimi ile harmanlayan sektöründe lider olan; her zaman iyiyi, daha iyiyi amaçlayan geleceğe güvenle bakan marka!

 

TTM Makine

Genka İnş. A. Ş.

Genka İnş. A. Ş. Web Tasarım Hizmeti

Genka A. Ş.

Fibro Beton

Bundan çeyrek asır önce, 1987 yılında büyük bir düşle çıktık yola! Mimarlık adlı büyük mesleğe yepyeni ufuklar açacak bir misyonla! Hayal edilen tüm mimari formların gerçeğe dönüştürülmesine olanak sağlamaktı hedefimiz… Binalara ruh katmak, tıpkı insanlar gibi hepsine değişik birer yüz, hafızalardan silinmeyecek belirgin birer sima kazandırmak hedefiyle…

TTM Makine

AYDIN İNŞAAT TAAHHÜT TİCARET A.Ş.

Aydın İnşaat Taahhüt Ticaret A.Ş.’nin kuruluşundan bu yana gösterdiği istikrarlı büyüme ve müşteri memnuniyeti başarılı bir ekip çalışmasının sonucudur. Güvenilir ve deneyimli çalışanlarımız ile Aydın İnşaat gelecekte de, mevcut çizgisini koruyarak sektörün önde gelen firmalarından biri olmaya devam edecektir.

AYDIN A.Ş.

TAŞ DEĞİRMEN

Sizi Gülümsetmeyi Seviyoruz...
Sizlere sunduğumuz ürün ve hizmette, hijyen ve kalite normlarına tam ve koşulsuz riayet etmemiz; sizleri mutlu, bizleri güçlü kılıyor.

TAŞ DEĞİRMEN

Babor Club

Babor Club Web Tasarım Hizmeti

Babor Club

VAV MEDYA

Vav Medya Kurumsal Kimlik ve Web Tasarım Hizmeti

Vav Medya

Eba İnşaat

Vav Medya Kurumsal Kimlik ve Web Tasarım Hizmeti

Eba İnşaat

Delco Solar

Delco Solar Web Tasarım Hizmeti

Delco Solar

Abide Kebap

Abide Kebap Web Tasarım Hizmeti

Abide Kebap

TOP