VAV Promosyon

1976 yılında Limak İnşaat ile faaliyetine başlayan Limak Şirketler Grubu, sürekli ve dengeli büyüyerek turizm, çimento, enerji, altyapı, havalimanı yönetimi ve operasyonları, liman işletmeciliği, gıda ve havacılık sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

VAV Promosyon

ARC Grup

ARC Grup Kurumsal Kimlik ve Web Tasarım Çalışmaları

ARC Grup

Kurum Vizyon

Kurum Vizyon Web Tasarım Hizmeti

Kurum Vizyon

Şerbetçi Beton

1981 yılında Ahmet ŞERBETCİ ismi altında faaliyet gösteren şirketimiz Mehmet ŞERBETCİ, Mustafa ŞERBETCİ ve Salih ŞERBETCİ nin de katılımlarıyla ŞERBETCİ İnş. Mlz. AŞ ismini almıştır. Şirketimiz bu noktadan sonra ticari faaliyetlerini artırmış (inşaat demiri, alçı, kireç ve muhtelif inşaat malzemeleri satışı) ve Ankara’nın inşaat malzemeleri konusundaki talebini geniş bir yelpazede karşılayacak duruma gelmiştir

Şerbetçi Beton

Konteynerci

Firmamız güvenilir, kaliteli ürünler sunarak, dürüst hizmet ve satış politikası ile çok kısa sürede sektördeki önemli firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Büyük holdinglerden küçük şirketlere kadar geniş bir yelpazede müşteri portföyü bulunmaktadır.

Konteynerci

MQore

MQore Technical Consulting is a professional service provider in Food Industry from Farm to Fork, with a reputation for delivering outstanding results in technical consultancy for Quality Systems and Product Excellence.

MQore

Teknik Ahşap Mobilya

Teknik Ahşap Mobilya tüm mekanlara ait mobilya tasarım ve montaj hizmetlerini kaliteli bir şekilde verebilmek için kurulmuştur.

Teknik Ahşap Mobilya

Defne Duru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

Defne Duru Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi kurumsal web site ve kurumsal kimlik tasarımı

Defne Duru

Arslanlar beton A.Ş.

Arslanlar beton A.Ş. Web Tasarım Hizmeti

Arslanlar beton A.Ş.

Genç İnşaat A.Ş.

Genç İnşaat A.Ş. Web Tasarım Hizmeti

Genç A.Ş.

Burtvin Turizm

Burtvin Turizm Web Tasarım ve Kurumsal kimlik Çalışmaları

Burtvin Turizm

Özgür Eğitimsen

2005 yılında Yusuf Tanrıverdi ve bir grup arkadaşı tarafından Öğretmen-Sen adıyla kurulan sendikamız, 2. Olağan Kongrede bir grup delegenin teklifiyle Özgür Eğitim Sen adını almıştır. Kuruluşundan bu güne Yusuf Tanrıverdi başkanlığında ve "Herkes için adalet , herkes için özgürlük" şiarıyla yoluna devam etmektedir.

Özgür Eğitimsen

Topçu Finans

Topçu Finans Web Tasarım ve Kurumsal kimlik Çalışmaları

Topçu Finans

Aden Rent a Crane-Hoist

Aden Rent a Crane-Hoist Web Tasarım Hizmeti

Aden A.Ş.

Kırmızı Sanat

Atölyemize 4-12 yaş çocukların sanatsal ve kişisel gelişimleri desteklenmekte, sosyalleşmeleri sağlanmaktadır. Bu doğrultuda, Görsel Sanatlar, Plastik Sanatlar, Yabancı Dil çalışmalarının yanı sıra matematiksel zekalarını geliştirmek için Akıl Oyunları çalışmaları yapılmaktadır.

Kırmızı Sanat

TOP