X

Yazar: 28 Şubat 2020

İzmir Web Tasarımın Süreci

Genel olarak nitelendirecek olursak mükemmelliğin sırrı, her şeyin zamanında bir denge üzerine işlemesi ve bu denge ile devam etmesi sayesindedir. İzmir web tasarım ve programlama süreci sonrasında ortaya çıkacak eserin mükemmelliği de buna bağlıdır. Öncelikle müşterilerin ne istediğinin tam olarak ifade etmesi, anlaşılması ve not alınması gerekmektedir. Kazanım ve tecrübeleriyle müşterilerinin ne istediği anlayabilecek uzman bir ekip, ortaya konulacak çalışmada daha da başarılı tasarımların doğmasını sağlayacaktır. Bu nedenle İzmir web tasarım ekibimizin tamamı, kendisini iyi yetiştirmiş ve bu sektör içerisinde yüzlerce projeye imza atmış kişiler olarak sizleri anlamaya hazırdır.

Müşterilerimize verdiğimiz önem sayesinde, onları çok iyi dinliyor ve anlıyoruz. Karşılıklı sohbet tadında geçecek müşteri talepleri süreci sonrası kolları sıvıyoruz ve çalışmalara özenli bir şekilde başlıyoruz. En hızlı ve sorunsuz şekilde web tasarım ve programlama projesinin bitirilmesini hedeflemekteyiz. Bu süreç içerisinde dikkat ettiklerimizi ise şu şekilde sayabiliriz.

İzmir Web Tasarım Süreci

İzmir Web Tasarım Süreci

Web site tasarımın özgünlüğü fazlasıyla önemlidir. Kurumsal imajı yıpratacak ve kurumsal kimliğe uyum sağlamayacak hiçbir çalışma web tasarım sürecine dahil edilemez.

Tasarımsal SEO konusuna da titizlik gösteriyoruz. Çünkü web sitelerinin arama motorlarında üst sıralara çıkma çalışmalarında tasarımda yapılan hatalar dezavantaj yaratmaktadır. Bunun önüne geçmek için son derece doğru kodlama yapıyoruz.

Responsive, mobil uyumlu tasarımlar oluşturuyoruz. Tasarımsal SEO konusunun içerisinde olsa da, artık tek başına bir seçenek olarak tasarım hayatına girmiş bulunmakta. Mobil cihazlarda da sitelerinizin düzgün çalışabilmesi ve SEO açısından avantaj sağlayabilmeniz için, responsive tasarımlar şarttır.

Web tasarım ve programlama tamamlandıktan sonra kontrollerin yapılması da önem arz etmektedir. Menü, içerik ve sayfaların düzgün çalışıp çalışmaması gibi güvenlik açıkları kontrol edilir.

Oluşturulan web tasarım projesinde ve sitede ziyaretçilerin aradığını bulması gerekmektedir. Ziyaretçi deneyimini arttıracak bir tasarım kurum imajı için faydalı olacaktır. Bu sebeple site içerisinde ziyaretçi deneyimini arttıracak çalışmalara yoğunluk verilmesi gerekir.

Etkili içerikler kullanılmasına da ayrıca özen gösterilir. Sitede verilen mesajın ziyaretçi tarafından açık bir şekilde anlaşılması ve benimsenmesi gerekir.

Tasarım süreci ve programlama aşamasında da kesinlikle arama motoru dostu yazılım ve tasarım dilleri kullanılması gerekir. HTML 5, CSS 3 gibi güncel teknolojilerden faydalanılır. JavaScript ve CSS dosyalarının düzgün kodlanmasına ve iyi bir şekilde optimize edilmesine dikkat edilir. Böylece site açılma hızında ve ilk yüklenme zamanlamasında da avantaj sağlanır.

Her zaman müşterilerimize en iyisini sunmayı hedefliyoruz ve en iyisini sunuyoruz. Profesyonel ve uzman ekibimiz, eşsiz, göz alıcı ve benzersiz tasarımlarla web tasarım ve programlama hizmetini sunmaya devam ediyor..