X

Yazar: 30 Mart 2020

İzmir Web Tasarım Hakkında

İşletmenizin İzmir web sitesini bugün açın!

İster bir blog, bir İzmir web sayfası veya profesyonel bir mağaza başlatmak isteyin, İzmir web fikrinizi hayata geçirecek uzmanlığa ve deneyime sahiptir. İzmir web tasarım ihtiyaçlarınızı tartışalım ve gereksiz yere yüksek ajans ücretleri olmadan topu yuvarlayalım. İzmir web sitenizi bugün tasarlamaya başlayın!

Tüketicilerin % 94’ü İzmir web sitesi tasarımını bir İzmir web sitesine güvenmesinin veya reddetmesinin ana nedeni olarak görüyor. Ziyaretçileriniz İzmir web sayfanıza güvenmiyorsa, kesinlikle sizinle iş yapmayacaklardır. Estetiği kendilerine hitap eden sofistike ve profesyonel görünümlü siteler tasarlama konusunda uzmanız.

Bugün tüm İnternet etkinliğinin yarısından fazlası mobil cihazlardan geliyor. İşletmenizin İzmir web sitesi, boyutuna veya markasına bakılmaksızın herhangi bir cihaza kolayca uyarlanabilir olmalıdır. Sitenizin tüm cihazlardan, masaüstü bilgisayarlardan, dizüstü bilgisayarlardan, cep telefonlarından, tabletlerden ve daha fazlasından erişilebilir ve tam olarak kullanılabilir olmasını sağlamak için çok çalışıyoruz.

Başarılı bir iş İzmir web sitesinin kolayca gezinebilmesi gerekir. Müşterilerinizin aradıklarını sorunsuz bir şekilde bulabilmeleri için sitenizi kullanımı kolay ve verimli bir gezinme menüsü ile donatacağız. Bu hem güvenilirliği artırır hem de satışları artırır.

İzmir Web Tasarım Hakkında

İzmir Web Tasarım Hakkında

İş ve tasarım tercihlerinizi öğrenin

Tasarım ve estetik tercihlerinizin yanı sıra işletmeniz hakkında bilgi toplamak için sizinle iletişime geçerek başlıyoruz. Ekibimizden bir temsilci bunu gözden geçirecek ve daha sonra kişisel olarak sizinle iletişime geçecektir.

Hosting kurun ve İzmir web sitesi platformunu seçin

Daha sonra İzmir web sitenizi tasarlamak için hosting hesabınıza erişim istiyoruz. Zaten bir hesabınız yoksa, onu oluşturmanıza yardımcı olacağız. Daha sonra İzmir web geliştirme sürecine WordPress, Shopify veya SquareSpace üzerinden başlarız.

İzmir web sitenizin bir taslağını geliştirin

Yaklaşık 20-25 gün içinde, İzmir web sitenizin kaba bir taslağını tamamlamalıyız. Tamamlandıktan sonra, kaba taslağı revizyon için size göndereceğiz. Daha sonra taslağı gözden geçirme ve istenen düzenlemelerin bir listesini geliştirme fırsatı vereceğiz. Bunları aldıktan sonra, en kısa sürede değişiklikleri yapacağız ve İzmir web sitesi tasarımınızı tamamlayacağız.

İzmir web sitenizin canlı sürümünü başlatın

İzmir web sitesi tasarımını onayladıktan sonra, canlı sürümü başlatacağız. Sitenizi geçici konumundan taşıyacağız ve birincil alanınıza yerleştireceğiz. Artık yeni ve geliştirilmiş işletme İzmir web sitenizin tüm avantajlarından yararlanabileceksiniz!

İzmir web sitesinin bakımını yapma

Bazı müşterilerimiz İzmir web sitelerini korumak için zamana ve genel bilgiye sahiptir. Bazıları değil. Rutin güncellemelerde size yardımcı olacak ve İzmir web sitenizin güvenliğini artıracak İzmir web sitesi yönetimi hizmetleri sunuyoruz. İster “ihtiyaç duyduğunuzda” ister aylık olarak bize ihtiyacınız olsun, iş girişimlerinizde sizi desteklemek için burada olacağız.

Pazarlama hizmetleri

Siteniz ve İzmir web tasarımınız tamamlandı! Bir sonraki adım pazarlamadır. İzmir web tüm pazarlama ihtiyaçlarınızı karşılamak için burada. Pazarlama danışmanlığı, sosyal medya pazarlaması ve arama motoru optimizasyonu hizmetleri sunmak için iyi bir donanıma sahibiz.