X

Yazar: 21 Mart 2020

İzmir Web Tasarım Aşamaları

Web Tasarım ve Geliştirme Sürecimiz

Web tasarımı ve geliştirme söz konusu olduğunda, işlerin nasıl yapılacağını bilen bir şirketle çalışmak oldukça önemlidir. Hızla sizinle çalışmamızı sağlayan sistematik bir sürecimiz var, aynı zamanda sürece katılmanızı sağlayan bir atmosfer yaratıyoruz. Bu proje üzerinde birlikte çalışıyoruz. Bu bir işbirliği, diktatörlük değil. Web sitenizi hayata geçirmeye ilişkin adımlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki web tasarım ve geliştirme sürecimizi okuyun.

İzmir Web Tasarım Aşamaları

İzmir Web Tasarım Aşamaları

Birinci Aşama: Keşif

Senin hakkında her şeyi bilmek istiyoruz! Yerleşik sürecimizin bir parçası bir keşif anketini doldurmayı, işletmeniz veya kuruluşunuz hakkında bir sürü soru sormayı, bize sevdiğiniz siteler, sahip olduğunuz siteler ve daha fazlasını anlatmayı içerir. Ardından, gönderdiğiniz her şey hakkında konuşabilmemiz için bir başlangıç görüşmesi planlayacağız.

İkinci Aşama: Tasarım

Eğlence burada başlıyor! Keşif ve araç kullanma sürecimiz sırasında verdiğiniz bilgileri kullanarak Susan, sizin için özel bir tasarım oluşturmak için çalışacaktır. İncelemeniz ve girişiniz için ana sayfanın tam sayfa başlangıç konseptiyle birlikte bir renk, tipografi ve cihaz duyarlılığı stil kılavuzu bulacaksınız. Bu bir işbirliği olduğundan, düşündüğünüzü duymak ve tüm süreç boyunca geri bildiriminizi ve girdilerinizi almak istiyoruz.

Üçüncü Aşama: Geliştirme

Tasarımınızı kapattıktan sonra, geliştirme zamanı! Tamamlanan konseptinizi alıp çalışan bir web sitesine dönüştüreceğiz. Tamamlandığında, yeni sitenizi önizlemek ve test etmek için size özel bir URL sağlayacağız. Bu, tüm cihazlarınızda test etme, tüm bağlantıların ve düğmelerin çalışıp çalışmadığını kontrol etme ve görüntüleri ve içerik düzenini beğendiğinizden emin olma fırsatı verir.

Dördüncü Aşama: İçerik

Her sayfada içerik olana kadar bir web sitesi tam değildir. Aşama 4’te içeriğin 4. aşamaya hazır olmasını sağlamak için sıkı çalıştığınızı umarız. Müşterileriniz bir nedenden dolayı web sitesine gelmişlerdir. İçerik her web sitesi için çok önemlidir.

İçeriğinizi alıp her sayfaya yerleştireceğiz, böylece harika görünüyor ve okunması kolay.

Beşinci Aşama: Lansman!

Yaşasın, lansman zamanı! Bu, test ettiğiniz, onayladığınız ve sitenizi dünyaya yaymaya hazır olduğunuz anlamına gelir. Bu süreçteki tüm teknik işleri yapacağız – sunucunuza yüklenmesini, canlı hale getirilmesini ve gerekli tüm hata ayıklamalarını yapacağız. (Google’ın nerede olduğunu bildiğinden emin olacağız.)

Altıncı Aşama: Eğitim ve Destek

Web siteniz yayına başladı, ancak yeni başlıyoruz! Web sitenizi nasıl yöneteceğinizi ve tüm sorularınızı yanıtlayabilmeniz için bir eğitim çağrısı planlayacağız. Şu anda sizinle destek seçeneklerini tartışacağız. Sitenizin gelişmesi için düzenli bakıma ihtiyacı olacaktır.