X

Yazar: 22 Mart 2020

İzmir Web SEO

Arama motoru optimizasyonu nedir?

SEO olarak da bilinen arama motoru optimizasyonu, müşterilerinizin şu anda çevrimiçi olan diğer tüm sitelerin labirentinden web sitenizi bulmasına yardımcı olma sürecidir. Müşterilerinizin ne aradığını anlıyoruz ve doğal olarak daha fazla hedef kitlenizin sitenize gelmesini sağlamaya çalışıyoruz. SEO, müşterilerinizi işletmenize bağlamakla ilgilidir.
Seo nasıl çalışır?

Çok iş gerektirir ve SEO hizmetleri söz konusu olduğunda her adım süreç için önemlidir. İşte temel bilgiler:

Site Denetimi

Web sitenizin kapsamlı bir değerlendirmesiyle başlıyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Sonra, insanların ne aradığını bulmak için zaman harcıyoruz.

Uygulama

Bir SEO planı hazırlıyor ve hayata geçiriyoruz.

İzleme

Sonuçları izler ve ayarlamalar yaparız.

İzmir Web SEO

İzmir Web SEO

Açıkçası, bu dört adım olayların aşırı basitleştirilmiş bir versiyonudur. SEO söz konusu olduğunda, doğru terimler için sıralamanızı sağlamak çok iş gerektirir. Sadece onu inşa ettiğiniz için kimsenin geleceği anlamına gelmez.

SEO mutlaka sitenize en fazla trafik çekmekle ilgili değildir. Bu ziyaretçiler ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satın almıyorsa yüzlerce yeni ziyaretçinin faydası nedir?

Sitenize doğru trafiği almak istiyoruz.

Sitenize gelen kullanıcıların, sunduğunuz ürün ve hizmetten heyecan duymalarını istiyoruz. Web sitenizin dönüştürülmesini istiyoruz.

Web sitenize yeni, organik trafik çekerek müşteri tabanınızı nasıl artırabileceğimizi gösterelim. Sonuç almak için yalnızca Google onaylı beyaz şapka tekniklerini kullanıyoruz.