X

Yazar: 23 Mart 2020

İzmir Web İnternet Pazarlama Ajansı

İzmir Web İnternet Pazarlama Ajansı

İnternet şu anda oldukça büyük bir yer. Google’da neredeyse her şeyi arayabilir ve binlerce hatta milyonlarca veya sonuç bulabilirsiniz. Ne yazık ki, bir web sitesine sahip olmak kimsenin bulacağı anlamına gelmez. Bulunmak istiyorsanız, pazarlama yapmak için iyi bir şansınız var. İnternet Pazarlama ajansımız SEO’dan Google ve Facebook Reklamlarına kadar her şeyi sunar. Bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Neyse ki, doğru yere geldiniz. Bir blog için içerik üretme, Google, Bing veya Facebook Reklamları yayınlama konusunda yardıma ihtiyacınız olsun veya müşterilerinizin çevrimiçi olarak muhteşem yorumlar bırakmalarını nasıl sağlayacağınızı bilmek isteyin, İnternet pazarlama ajansımız size yardımcı olabilir.

İzmir Web İnternet Pazarlama Ajansı

İzmir Web İnternet Pazarlama Ajansı

SEO Hizmetleri

Organik Sonuçları Alın

Arama Motoru Optimizasyonu, organik (veya ücretsiz) aramalarla sitenize gelen trafiği artırma işlemidir.

Tıklama Başı Ödeme Pazarlama

Hızlı Bulun

SEO’nun çalışması zaman alır, ancak PPC sonuçları hızlı bir şekilde alır. Reklamlarınızı hızlı bir şekilde doğru kişilerin önüne alın.

Blog Yazma Hizmetleri

İçerik Pazarlama Çalışmaları

Düzenli olarak eklenen yüksek kaliteli yeni içerik, sitenize yeni trafik çekmenin en hızlı yollarından biridir.

Çevrimiçi inceleme hizmeti

İnsanlar senden hoşlanıyor mu?

Olumlu eleştirilere sahip olmak, insanların size bir şans verme şansını artırır.

İnternet Pazarlamasının Temelleri

İnternet pazarlama birçok biçimde gelir ve bunlardan bazılarına veya hepsine girebilirsiniz, ancak herhangi biri olmadan, sitenizin bulunamayacağı güçlü bir olasılık vardır. Çoğu insan harika bir fikir olan SEO ile başlamak istiyor. Ancak, SEO çekiş kazanmak için zaman alır. Bir SEO kampanyasında hareketi görmeye başlamadan önce altı aydan bir yıla kadar bekleyebilirsiniz.

İdeal olarak, hemen sitenize trafik almak istiyorsanız, SEO ile PPC pazarlama birleştirirsiniz. Tıklama başına ödeme, sitenize trafik çekmek için Google, Bing ve Facebook’ta kullanabileceğiniz bir reklamcılık yöntemidir. İyi yapılır, oldukça etkili olabilir. Kötü yapılır ve pahalı ve işe yaramaz olabilir.

Tabii ki, içerik kraldır ve sitenize yeni trafik çekmenin en iyi yollarından biri, tutarlı bir şekilde yayınlanan taze, kaliteli içeriktir. Bu genellikle bir blog aracılığıyla yapılır. Ne hakkında yazacağınızdan emin değil misiniz? Bana güvenin, kafanızda insanların okumak isteyeceği bilgileri paylaşabilirsiniz. Blog yazma servisimiz aracılığıyla blog yayınlarında size yardımcı olabiliriz.

Sitenize trafik çekmenin başka bir yolu da yüksek kaliteli çevrimiçi incelemelerdir. İncelemeli sitelerin daha fazla kişinin onları tıkladığını biliyor muydunuz? Bu doğru. Ayrıca, insanların mutsuz olduklarında inceleme bırakma olasılıklarının daha yüksek olduğunu biliyor muydunuz? Bu da doğrudur. Eğer müthiş bir değerlendirme toplu iş istiyorsanız, sadece sormak zorunda. Çevrimiçi itibarınızı artırmak için mutlu müşterilerinizden yorumlar almanıza yardımcı olabiliriz.

Doğru İnternet Pazarlama Ajansı nasıl bulunur?

Sizinle web sitenize yönelik hedefleriniz hakkında konuşmak istiyoruz ve bunun bir kısmı da sizi ve işletmenizi tanımamız anlamına geliyor. Belirli müşterilerinizin sizi bulmasına yardımcı olmak için küçük işletmelerle çalışma ve yerel bir alanda kampanya yürütme konusunda uzmanız. Çoğu zaman iyi bir seçimiz, ama eğer değiliz, size kimin daha iyi bir seçenek olabileceğine dair bir yön vereceğiz.