X

Yazar: 22 Mart 2020

İzmir Logo Tasarımı

Bir grafik görüntüde, logonuzun kim olduğunuzu tanımlaması gerekir: şirketinizin yüzü ve ne yaptığınız. Logonuz, işletmenizi tanıtmanın ve pazarlamanın önemli bir parçasıdır ve genellikle potansiyel bir müşterinin dikkatini çeken ilk şeydir. Özel bir logo tasarımı, tüm pazarlama ve promosyon materyallerinizi  ve web sitenizi dikkat çekmek ve yaptığınız veya sunduğunuz ürünlere ilgiyi teşvik etmek için destekler.

İzmir Web, görünürlüğünüzü ve tanınmanızı artırmak için çekici ve güçlü logolar tasarlamanın önemini bilir. Logoların iki amaca hizmet ettiğini biliyoruz: şirketinizin adını tanıtmak ve hizmetlerinizi, işinizi veya görevinizi temsil eden görsel bir resim oluşturmak.

İzmir Logo Tasarımı

İzmir Logo Tasarımı

Özel İzmir Logo Tasarımı Süreci

Her şey seninle başlar. Ne istersin? Ne sevmiyorsun? Stilinizi ve ihtiyaçlarınızı belirlemek için renkler, yazı tipleri, grafikler ve daha fazlası hakkında birçok soru soracağız.
Ardından, 5-6 özel logo tasarım seçeneği sunacağız. Bunları, logonun bir kartvizit, işaret vb.
Logolarınızı incelemek için zamanınız olduğunda, düzeltme zamanı. Yazı tiplerini değiştirmek istiyor musunuz? Renkleri karıştır ve eşleştir? Şimdi son logonuzla ilgili kararlar verdiğiniz zamandır. Girişinizi sağladıktan sonra, onay için seçilen logoyu gözden geçireceğiz.
Düzeltmelerinizi inceledikten sonra, logoyu temizleyeceğiz ve ihtiyacınız olan her şekilde kullanmanız için çeşitli dosyalar oluşturacağız.
Son olarak, tasarımınızı tamamlayacağız ve logonuzun web’de, baskı malzemelerinde kullanılabilecek ve hatta reklam panoları için şişirilmiş çeşitli formatlarda kaydedildiği bir DropBox’ı sizinle paylaşacağız.