X

Yazar: 25 Şubat 2020

İzmir E-ticaret Web Tasarımı

İzmir’de web tasarımı yaptırmak isteyen firmalar kişiler kurumlar ve dernekler için hizmet veren izmirweb.com.tr internet siteleri sadece web tasarımı değil web programlama konusunda da oldukça iddialı.

E-Ticaret gibi gerçekten hem alıcı hem de satıcı tarafından güvenliğin çok önemli olduğu bir sahada kimse işini şansa bırakmak istemez ve gerekliliğini de sürdürür.

 

İzmir E-ticaret Web Tasarımı

İzmir E-ticaret Web Tasarımı

İşte bu alanda kendini yıllardır geliştiren İzmir E-ticaret Web Tasarımı ekibi hem kurduğu sistemler hem de verdiği eğitimlerle özellikle İzmir’de e-ticaret sektörünü sırtlamış durumda.

 

 

İzmir E-ticaret Web Tasarımı ekibi İzmir esnafları için sadece kendi paketinin eğitimin değil kullanılan diğer e-ticaret sistemleri konusunda da danışmanlık hizmeti veriyor.

 

 

İzmir E-ticaret Web Tasarımı olarak sadece İzmir’de değil İstanbul, Ankara gibi büyük metropollerdeki firmaların e-ticaret danışmanlığını yapmaktan gurur duyuyoruz.

 

 

E-Ticaret te sanal ödeme sistemlerinden sanal pos, 3D Secure, mobil ödeme, PayPal, Paynet gibi popüler ödeme sistemlerinin yanında artık 6 bankanın sanal posunu tek çatı altında toplayan PAYU gibi ödeme sistemlerini de izmirweb.com.tr e-ticaret web paketine entegre olarak satıyor. Böylelikle müşterilerinize daha çok taksit imkanı sunabilirsiniz.