X

Yazar: 27 Mart 2020

Web Tasarımı Kursları için En İyi Online Platformlar

CareerFoundry

CareerFoundry temelde bir web geliştirme öğrenme platformudur, ancak müşterileri ikna etmek için gerçekten ilginç bazı UI / UX Tasarım kurslarına sahiptir. Platformlarına gelen bireylere tamamen benzersiz bir öğrenme deneyimi sunuyorlar. CareerFoundry’ta UX tasarım kursuna katılmayı seçen öğrenciler, gerçek dünya senaryolarında uygulanabilecek sektördeki en iyi uygulamalarda çok yetenekli olacaklardır.

Ayrıca öğrencilerin bir UX tasarımını nasıl tersine çevireceklerini ve boşlukları nasıl tespit edeceklerini öğrenmelerine yardımcı olurlar. Bireyin, küçük bir UI Tasarımcısı olarak kolayca işe alınabilmesi için yeterli becerileri geliştirmesini sağlayacaktır.

Hevesli öğrencilere hizmet etmek için tasarlanan müfredatlar, tasarım alanındaki en son araçlardan bazıları hakkında bilgi içerir. Danışmanlar, Sketch & Visual Website Optimizer (VWO) kullanarak dünyayı eğitiyor. Kurs başarılı bir şekilde tamamlandığında, öğrenciler kendi pazarlanabilir profilini oluşturacaklardır. CareerFoundry ile sorunlara çözüm uygulama seçeneğini kazanırsınız.

Aylık aylık £ 400 tutarında bir abonelik planı seçebilir veya yıllık bir program için tek seferlik tek seferlik 3324 £ tutarında tek bir ödeme yapabilirsiniz.

Teachable

Tıpkı Udemy’de kendi rotanızı oluşturma seçeneğiniz gibi Teachable, çevrimiçi bir kitle oluşturmanıza yardımcı olan anlayışlı bir kurs oluşturma platformudur. Öğretilebilir hakkında en iyi şey, dersinizi daha etkileşimli hale getirmek için derin düzeyde özelleştirme sunmasıdır. Ayrıca, daha sonra dünyaya gönderebileceğiniz satış dostu web sitesi sayfaları oluşturmanıza olanak tanır. Tasarlanan satış web sayfalarından memnun kalmamanız durumunda, Power Editor aracını kullanarak her zaman kod etrafında ince ayar yapabilirsiniz.

Udemy’de, yüklediğiniz her kurs için 12 $ ‘lık sabit bir fiyatınız var. Ancak, Teachable’da durum böyle değil. Bu çevrimiçi öğrenme platformuyla, tek seferlik bir ödeme planı veya abonelik tabanlı bir modelde çalışan bir ödeme planı arasında seçim yapabilirsiniz. Bir kez ayarlandıktan sonra, kupon kodları tasarlayın ve çok daha az fiyata satmaya başlayın. Ayrıca, öğrencilerin geri bildirimlerini toplayabilir ve geliştirebilirsiniz.

Temelde web sitesi tasarımı veya geliştirmeyi öğrenmek için en iyi yer değildir, ancak ilgili alanınızla ilgili öğretilebilir birden fazla kurs bulabilirsiniz. Sadece web tasarım ve geliştirme ile ilgili kursları arayın ve eminim birçok ilginç ve bilgilendirici kurs bulacaksınız. Öğretilebilirlik için temel plan ayda 39 $ ‘dan başlar. Özel bir alan adı, e-posta, satış ortaklığı pazarlaması, kupon kodları vb.

EndNote

Pazarlama uzmanı olmak istiyorsanız MBA programına katılıyorsunuz. Doktor olmak istiyorsanız, memleketinizdeki en iyi tıp üniversitesine katılabilirsiniz. Peki web tasarımı ve geliştirme üzerine çalışmak istediğinizde ne olur? Belirli bir dereceye kadar, Üniversiteler öğrencilerini temel seviye programlama ve web tasarımının temelleri konusunda eğitir, ancak becerilerinizi geliştirmek için hala çevrimiçi bir platforma ihtiyacınız vardır.

Tanınan bir enstitüden profesyonel olarak ileri bir derece almak için büyük miktarda para ödemek zorundasınız veya her zaman bu çevrimiçi kurslardan parayla bütçeyle eğitim alabilirsiniz.