İzmir Web Tasarım

Subasoft Yazılım Danışmanlık ve Elektronik Üretim Sanayi A.Ş. 2000 Yılında Suat KAYACI tarafından İzmir Web Tasarım adı altında şahıs firması olarak kurulmuştur. 2017 yılında Subasoft Yazılım Danışmanlık ve Elektronik Üretim Sanayi A.Ş. ünvanı ile A.Ş. yapısına geçerek İzmir Teknopark'a AR-GE merkezini açmıştır.

Web tasarım hizmetleri başta olmak üzere; krumsal kimlik, yazılım, programlama, network kurulumu, SEO çalışmaları, mobil uygulama, sosyal medya danışmanlığı, havadan video çekimi, marka danışmanlığı hizmetlerini vermekteyiz.

Türkiye'nin önde gelen firma ve devlet kurumları ile çalışmakta olan İzmir Web kobi paketleri sayesinde 300 TL'den başlayan fiyatlarla kurumsal web sitesi hazırlamaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışan firmamız, "En İyi Fiyat Garantisi" ile kaliteli hizmeti en ucuza almanızı sağlamaktadır. Daha fazla bilgi için müşteri temsilcimizi aramanız veya mesaj bırakmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz firmanıza gelerek sizi yapacaklarımız konusunda ücretsiz olarak bilgilendirebiliriz veya bizleri ofisimizde ziyaret ederek siz çayınızı yudumlarken firmanızı nasıl internet sektöründe önde gelen kuruluşa dönüştüreceğimizi dinleyebilirsiniz.

TOP